Partneři/dodavatelé


Sanita LANOFER
Specializovaný internetový obchod s úplnou nabídkou produktů značky NOVASERVIS a partnerů FERRO,
LA TORRE, WEBERMAN, STERN Engineering, SCHLOESSER, NADIA Rubinetterie, GUSTAVSBERG, a dalších.


Sledujte nás na sociálních sítích!


Facebook
www.facebook.com/SanitaLanofer


Twitter
www.twitter.com/sanita_lanofer


Partneři – výrobci – dodavatelé:


www.novaservis.cz
NOVASERVIS je významný tuzemský výrobce a dodavatel vodovodních baterií, koupelnových doplňků a dalších zařizovacích předmětů sanitární techniky, vybavení koupelen a technického zařízení budov. Pod svojí značkou uvádí na český trh i prověřené produkty dalších známých světových výrobců.


www.metalia.cz
Několik sérií vysoce kvalitních vodovodních baterií z produktové linie METALIA patří k vlajkovým produktům společnosti NOVASERVIS.


www.novatorre.cz
Projekt NOVATORRE představuje ojedinělou kolekci originálních designových koupelnových doplňků z dílny společnosti NOVASERVIS, který aktuálně zahrnuje již dvanáct různých sérií.


www.latorre.cz
Proslulý italský výrobce vodovodních baterií LA TORRE Rubinetteria je tradičním partnerem společnosti NOVASERVIS, která nabízí vybrané produkty této značky ve svém katalogu.
www.rubinetteria-latorre.it (italsky, anglicky)
Seznamte se s nevšední produkcí italského výrobce vodovodních baterií - společnosti LA TORRE Rubinetteria.


www.ferro.pl (polsky)
www.ferrocompany.com (anglicky)
Společnost NOVASERVIS je členem silného nadnárodního výrobně obchodního holdingu FERRO Group. Seznamte se s úplnou nabídkou produktů značky FERRO.


www.ferro.pl/weberman.html (polsky)
www.ferrocompany.com/weberman.html (anglicky)
V produktová linii WEBERMAN nabízí FERRO technický sortiment pro instalace rozvodů vody, topení a plynu, známá jsou zejména oběhová čerpadla topných systémů této značky.


www.sternfaucets.com (anglicky)
Sofistikované bezdotykové elektronické vodovodní baterie, ventily a dávkovače světové značky STERN Engineering jsou na českém trhu distribuovány prostřednictvím společnosti NOVASERVIS. Seznamte se s úplnou nabídkou produktů STERN Engineering.


www.schloesser-armaturen.de (německy)
NOVASERVIS nabízí na českém trhu část produkce německé armaturky SCHLOESSER. Seznamte se s úplnou nabídkou této značky.


www.nadiarub.com (italsky)
NOVASERVIS nabízí na českém trhu část produkce italského výrobce NADIA Rubinetterie. Seznamte se s úplnou nabídkou této značky.


www.gustavsberg.com (anglicky)
NOVASERVIS nabízí na českém trhu část produkce známého švédského výrobce GUSTAVSBERG, člena skupiny VILLEROY&BOCH. Seznamte se s úplnou nabídkou této značky.


www.ceske-koupelny.cz
Největší tuzemský e-shop ČESKÉ KOUPELNY s úplným sortimentem produktů pro vybavení koupelen a sanitárních prostor je sesterským partnerem projektu Sanita LANOFER.